- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1450 Culés
Gorące dyskusje
macio_944
29
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Sysia11
8
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Zoker
13
Nie ma jednego oczywistego kandydata do wygrania ZP, ale przyznanie tej nagrody Rodriemu to będzie... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1450 Culés
1
Fifa 13- Messi na okladce
Fifa 15- Messi na okladce.
Grałem kiedyś w PESa ale z całym szacunkiem- FIFA z roku na rok co raz bardziej zjada produkt Konami.
Barca stała się twarzą porażek w Lidze Mistrzów i twarzą porażki gry sportowej.
Żaden piłkarz Barcy nie znajdzie się na okładce FIFY dopóki Barca będzie związana z Konami. W FIFIE nie ma chyba nawet Camp Nou, nie ma hymnu Barcy.
Czy do jest dobre dla klubu ? Ile na tym więcej Barca zarabia rocznie? Opłaca się ?
5
@supermis Fifa zjada produkt Konami ? jak dla mnie to PES zjada Fifkę.
0
@supermis aha
1
@Messibestplayerintheworld Szkoda, że piłkarze grają na konsolach w FIFE. Pes stracił Lige Mistrzów i Lige Europy.
1
@supermis Bayern też jest twarzą porażki? Są platynowym partnerem Konami i totalnymi dominatorami obecnej piłki. :D
1
@Kettger Jeśli chodzi o grę sportową to tak. Tak się żłożyło, że Barca obsrała FIFE i wybrała PES w momencie kiedy zaczęła dostawać co rok lanie w lidze mistrzów i w momencie kiedy PES został odstawiony przez FIFE jak nigdy wcześniej