La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1338 Culés

4

Z tą aborcją po części jest tak: przede wszystkim kochają oczy oglądać maleństwa a tam pod sercem matki taki mały ktoś, niejednokrotnie przypominające coś... Dziecko przychodzi na świat i dopiero wtedy jest ,,życie,,

... wydaje mi się że ustawa powinna pozostać w takim stanie jakim była, wyjątek to te 3 sytuacje... ale ile kobiet zabija bo nie jest przygotowana być mamą? Wpadki, chwila uciechy...

1

@Rudi35 ale taka sytuacja jak bycie niegotowym to też jest słuszny powód do aborcji.
Nie każdy chce wychowywać dziecko w słabych warunkach, utrudniając sobie dalsze życie w baaardzo dużym stopniu.
Sam do pewnego momentu w życiu, czyli stabilizacji, solidnych zarobków i pewnego planu na dalsze życie nie chciałbym dzieciaka, który jakoś by tam żył.
Wolę mieć go w porę i zapewnić mu jak najlepsze warunki, czy to pod względem mieszkania czy prywatnej edukacji bądź opieki medycznej.
Czy to jest zły powód by w ciągu pierwszych tygodni przeprowadzić aborcję?

Komentarz usunięty

0

@Rudi35 jakoś do tej pory do wpadki nie doszło, więc daruj sobie te teksty o spuszczaniu.
Ale nawet abstrahując od planowania - płód do pewnego momentu nie jest dzieckiem, jest po prostu organizmem.
Chce mieć wybór czy zniszczę sobie całe przyszłe życie, moc decydować z partnerką czy będziemy w stanie to udźwignąć.
Jeżeli nie to chcę mieć możliwość oszczędzenia cierpienia sobie i organizmowi, który niedługo stanie się człowiekiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?