- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
norbi77
20
Dla mnie to skandal, że Messi nie wyleciał z boiska. Przecież to jest ewidentna... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
norbi77
11
I niech mi nikt nie wali głupot, że gwiazdy nie mają "immunitetów". Ilu zawodników "bez... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Borneo
0
Polska podpisala umowy o bezpieczęństwie z Anglią , Francją teraz z Niemcami.Rosja była... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
1
Widze we Wroclawiu protesty, wczoraj tez widzialem we Wroclawiu protesty...dobrze. Ale kurcze przykra sprawa co w tym kraju daja protesty - ludzie pokrzycza przez tydzien i tyle. Raz na ruski rok rzad cofnie sie o krok aby potem znowu cos dowalic.
Aktualnie najwazniejsze jest to zeby pamietam o tym sajgonie za 3 lata przy wyborach. A nie znowu sie kierowac ze za PO bylo gorzej.
6
@barteq skoro za PO bylo zle, za PiS jest źle to może czas dac szanse komuś inemu a nie znow PO i kończyć znów w bagnie?
0
@SiSenior oczywiście nie wybielam PO bo mieli masę rzeczy na sumieniu ale w porównaniu do PiS to mały Miki.
0
@SiSenior no Ameryki nie odkryles.
Ale tak wlasnie glosuja Polacy. Oczywiscie czesc jest za PiSem bo jest za PiSem (osoby moim zdaniem chore). Ale czesc glosuje na PiS zeby PO nie wygralo (osoby moim zdaniem glupie). I oczywiscie w druga strone tez to dziala. 70% glosow na Trzaskowskiego to byly glosy przeciwko Dudzie a nie za Rafalem. To wiele mowi.
Tylko ze PiS wlasnie walczy polaryzacja. Bo wtedy jest skupienie na tych dwoch partiach a PiS z PO to z palec w tylku wygrywa.
Przypomnij sobie co bylo przed II tura wyborow - LGBT szczepionki i co tam jeszcze ogolnie polaryzacja i sklocenie narodu - wtedy PiS wygrywa
0
@Odcinkowy zgodze się. Jednak wybieranie teraz PO to będzie już oddanie chyba 10 strzału w kolano.
Problem jest taki, że w tym kraju nie ma na kogo głosować xDDD
@barteq niestety tak wyglądają nasze realia, większość glosuje żeby ktoś nie wygrał a nie na tego kogo on popiera.
Zresztą o czym tu mówić, jak ludzie nie znają nawet programów politycznych partii dla których nie raz wychodzą na ulice.