La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1700 Culés

23

Co wy z tym Sasinem, skoro Grodzki winny?
https://x.com/R_Lipiec/status/1318164611141697537

6

@Tomo1989 o ku..., ja pie…. tam to muszą mieć dobre używki

konto usunięte

22

@Tomo1989 i wszystko pięknie się kręci, bo ze 30 procent ludzi to łyknie

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

1

@Tomo1989 jak głupim trzeba być by taką propagandę łykać

0

@Barca1992 Albo głupim albo nie wiedziec na czym polega organizacja wyborów i uważać że jeden czlowiek podjał decyzje o ich organizowaniu i to tylko jego wina. Serdecznie gratuluje obu rodzajom jełopów, możecie podać sobie rece.

5

@MysticCat PiS złamał konstytucję zabierając prawo organizacji wyborów PKW i przekazał to zadanie w ręce ministra Sasina, który tak zawzięcie przez cały kwiecień mówił, że wybory odbędą się 10 maja. Na kilka dni przed, już po wydrukowaniu kart, do pisowców doszło, że jednak jest za mało czasu, a powtarzał im to chyba każdy xD no i skorzystali z planu Konfederacji o przełożeniu wyborów i zorganizowaniu ich w sposób hybrydowy. Oczywiście pisowstwo przestawiło ten plan jako swój własny pomysł :) a dodatkowo o stratę pieniędzy oskarżono KO, ponieważ zmienili kandydata i należało od nowa drukować karty do głosowania, a przecież PiS sam na taką zmianę pozwolił (mogli się nie zgodzić swoją większością). Propaganda pełną parą

konto usunięte

0

@LucaBrasi nawet na tej stronie jest masa ludzi co to łyknie i jeszcze będzie się kłócić

0

@Arn3th aż sobie zapiszę komentarz, jakbym chciał gdzieś go wykorzystać później

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: