La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 953 Culés

33

Nasz nowy ulubieniec Allan Nyom we wczorajszym meczu:

1 połowa:
1' - odpychanie de Jonga, odgwizdany faul
https://zapodaj.net/images/c0e6ac0028053.png
4' - próba podcięcia od tyłu de Jonga, Frenkie miał pretensje do sędziego o brak reakcji
https://zapodaj.net/images/456c420758917.png
4' - agresywny doskok do Griezmanna
https://zapodaj.net/images/da7e969874018.png
8' - atak łokciem na Desta
https://zapodaj.net/images/3fa8312d247c2.png
32' - odepchnięcie Dembele, odgwizdany faul
https://zapodaj.net/images/84e24837bb65a.png
40' - uderzenie łokciem Messiego, odgwizdany faul - powinna być żółta kartka
https://zapodaj.net/images/a021e51bc6af2.png

2 połowa:
46' - próba ataku od tyłu na de Jonga
https://zapodaj.net/images/e37da8dfd60dc.png
50' - uderzenie tyłem głowy Frenkiego w twarz przy walce o górną piłkę
https://zapodaj.net/images/06f585428cdbc.png
59' - kilkusekundowe przetrzymywanie za koszulkę de Jonga, odgwizdany faul
https://zapodaj.net/images/807e8ec632ac2.png
63' - odgwizdany faul na Fatim z boku pola karnego
https://zapodaj.net/images/312dfb23685b6.png
66' - odepchnięcie Fatiego
https://zapodaj.net/images/bbc3272466bc9.png
67' - pracowanie łokciem w stronę Fatiego w polu karnym
https://zapodaj.net/images/009d9f0c6f933.png
73' - nadepnięcie Busquetsa, odgwizdany faul i żółta kartka
https://zapodaj.net/images/a6cc44bca9b78.png
82' - miękki odgwizdany faul na Fatim
https://zapodaj.net/images/ab8221a9f54d3.png

3

@damianex10 Współczuję analizy gry tego klauna :D Musisz to teraz rozchodzić.

konto usunięte

3

@damianex10 Drugi Casemiro, potem wszyscy się podniecają jaki to on nie jest dobry, a jedyna jego umiejętność to brak żółtej kartki za wejście od tyłu w nogi. XD

0

@FilozofXD No Brazylijski pączuś powinien mieć dużo więcej czerwonych.

1

@IronSanHybrid Schaboszczaka przyswajam w ramach odreagowania :D

1

@damianex10 To smacznego w takim razie :D

konto usunięte

0

@damianex10 Powinien dostać 2 czerwone i tak ze 4 żółte kartki...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?