La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1304 Culés

konto usunięte

2

F . D . Jong . Ależ to super jest zawodnik , jak on kreuje , jak on asystuje , jak on strzela , jak rozgrywa , jak gra .... boże , nie wiem po co oni go Ściągneli , tak przehajpowany gracz .... oczywiście zaraz mnie zjedziecie bo jesteście zakochani po uszy w holendrze . Dla mnie poziom Arthura.

1

@tommyVERceti Wymieniłeś wszystkie cechy jakich się od niego akurat nie powinno wymagać, bo ma zupełnie inne zadania na boisku, ale co tam trzeba pocisnąć bo jest moda na żale po meczu ^^

0

@Mario96w Akurat sama forma Frenkiego jest tragiczna.

0

@Encore Nie jest najlepsza trzeba przyznać, ale zauważyłem od dłuższego czasu, że ludzie oceniają go z czegoś z czego nie powinni ^^

0

@tommyVERceti dla mnie de jong to rzut moneta. Albo pokazuje sie swietnie i przeskoczylo mu cos w glowie albo zapominam ze gra

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?