La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1096 Culés

13

Mecz potoczyłby się inaczej kiedy Nyom wyleciałby za ten bandycki atak (Lenglet wylatywał nie za takie faule). Griezmann nie daje nic, Dembele z początku słabo, ale potem się rozkręcał, jeżeli nie dostanie kontuzji to coś może z niego być w tym sezonie. Messi zmęczony po kadrze, więc tu pretensji nie mam. Zabrakło też szczęścia, słupek i poprzeczka, ale przede wszystkim sędzia. Sędzia dno.

1

@barcelonaLM Jeden celny strzał ale przede wszystkim zawiódł sędzia? :D

1

@Bykunn Tak. Jeden strzał celny, ale zważ na słupek i poprzeczkę. I karykaturalny strzał Antka. To powinien być gol.

1

@barcelonaLM @Bykunn Bardziej śmieszy że Dembele z początku słabo ale potem mniej słabo:) Ogólnie on wyglądał dziś jakby piłka mu przeszkadzała. ..

konto usunięte

1

@Bykunn oglądałeś mecz? 3 WIELBŁĄDY na naszą niekorzyść.

0

@barcelonaLM A co Ci ten sędzia zrobił?!?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?