La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2043 Culés

6

Takie FAME LA RAMBLA w PPV rozeszłoby się jak ciepłe bułeczki, a karta walk już pęka w szwach :D Kurła oglądałbym, a może nawet i udział bym wziął :D

konto usunięte

3

@IronSanHybrid Ale bym oglądał, ja mógłbym z @dominik127pl być ring girls

konto usunięte

18

@Bartunek Se możesz być ring girl,ja bym na ring wyskoczył.Mam więcej walk na koncie niż ty obejrzanych filmów porno.

2

@Bartunek @dominik127pl ze swoim @starym by komentowali :D Drunk Streem Comment :D

konto usunięte

4

@Bartunek Ty to co najwyżej mógłbyś oktagon wycierać xD

konto usunięte

1

@koziar No i nie podobasz mi się, możesz mieć kłopoty, już masz kłopoty.

2

@Bartunek vs @koziar No i mamy kolejną walkę do karty xD

konto usunięte

1

@Bartunek Kłopoty to moje trzecie imię. Pierwszych dwóch Ci nie zdradzę, bo musiałbym Cie zabić.

konto usunięte

1

@patry295 Dawać mi go, nie po to trenowałem 2 dni MMA, 3 lata temu aby mnie jakiś typek wyzywał, skończy się śmieszkowanie

1

@Bartunek Huhu grubo. To ja stawiam dom na Twoją wygraną, bo to już nie przelewki

konto usunięte

1

@patry295 To byś prze******lił hajs. Ja znam teakwondo, karate i inne trudne wyrazy. Takich rzeczy się nie zapomina.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid Chciałbym walczyć o pas w kategorii wagi średniej ;D

konto usunięte

1

@koziar A znasz sebe i łysego? Jutro pod blokiem ich poznasz chopie.

0

@marcin000019 Najpierw walczą Ci z dużym Famem :D

konto usunięte

0

@IronSanHybrid Dawaj przeciwnika xD

konto usunięte

1

@Bartunek Pod blokiem to ja ich wytrzepię jak dywan.

konto usunięte

2

@koziar Trzepać to ty sobie możesz konia gdy mamy nie ma w domu, a nie moich ziomków.

konto usunięte

1

@Bartunek A propos koni, Seba się poczuje jakby go koń stratował.

konto usunięte

1

@koziar Stratuje to ciebie 50 kilo czystych mięśni, seba bierze 30kg na klatę więc szykuj się na wpierol.

1

@IronSanHybrid Ja to chętnie bym kilku tutaj wyjaśnił za dudki oczywiście... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Where is Sponsore ? :D

2

@FC1899Barca Sponsorami są bukmacher Gram Grubo, Player.pl i sklep internetowy Zgodafc.pl.

konto usunięte

1

@Bartunek Dobra, dobra. Tylko spokojnie. Z taką siłą jeszcze sie nie mierzyłem.

0

@marcin000019 Musisz FAMEu dozbierać :D

konto usunięte

0

@IronSanHybrid Ja nie jestem atencjuszem jak inni :D

1

@marcin000019 No ta gala nazywa się FAME LA RAMBLA więc siłą rzeczy udział biorą tylko atencjusze.

1

@IronSanHybrid Az zaczelam przegladac swoje posty kto byl dla mnie najbardziej niemily ;)...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?