La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1509 Culés

1

Czy jeżeli nie mieszkam z dziewczyną na codzień, a przy każdym spotkaniu ona śpi u mnie, albo ja u niej musimy mieć maski gdy jedziemy autem ?

6

@VeB 1899 według tego co mówią to tak, Busrd totalny

26

@NemeZis93 a co chcesz z odkrytym silnikiem jechać? Maska musi być mordo

0

@NemeZis93 tak myślałem, brak słów. Gdzie tu logika, cały dzień spędzamy razem, razem śpimy ale jadąc np do sklepu musimy mieć maseczki bo możemy się nawzajem zarazić

2

Haha. No racja, racja. Głupie pytanie hehe

1

@VeB 1899 nie ma logiki, dla mnie to jest masakra co oni odstawiaja. Fakt wirus przenosi się drogą kropelkowa, usta nos oczy. Więc co z tego za założysz maseczkę jak przez oczy też możesz się zarazić, a pozatym maseczki i tak nas nie chronią.

0

@mrboom bez maski lepsze chłodzenie ma

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?