La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1382 Culés

konto usunięte

4

Wiecie,że zespół Led Zeppelin w paru piosenkach nawiązywał do Władcy Pierścieni?
Chodzi m.in o utwór The Battle of Evermore,Ramble one,Over the Hills and Far Away i Misty Mountain Hop

3

@Hushovt a Immigrant Song?
We come from the land of the ice and snow
From the midnight sun, where the hot springs flow

The hammer of the gods will drive our ships to new land
To fight the horde and sing, and cry
Valhalla, I am coming

ogolnie, te utwory, ktore wymieniles sa dla mnie rewelacyjne.

konto usunięte

1

@Hushovt Polecam dla fanów LotRa:


konto usunięte

0

@Colon Być może też chodzi o Stairway to heaven ale tutaj zespół zaprzeczał. Mimo to utwór ten ma wzmiankę o spoglądaniu na zachód co u Tolkiena oznaczało nadzieję.

1

@Hushovt And I'm more rock and roll than you've ever been!
Don't believe me? Ask Led Zeppelin!
You can’t reach this Fellow, shit, I’m Too Towering
Every time I battle, it’s Return of the King

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?