La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

konto usunięte

0

Jakie macie składy w fifie 21? Szukam jakiejś inspiracji. Myśle nad złożeniem z Premier League i formacja 433 zwykła albo z ofensywnym pomocnikiem. Ewentualnie jakieś 451, lub 442 z rombem w środku

0

@DaPi budżet i platforma

konto usunięte

0

@Transu96 xbox one i obecnie 90k, ale jest jeszcze trochę jakichś kart, które mogę sprzedać. Z PL mam Calverta Lewina i myśle, ze może na niego postawić i Guenduziego

0

@DaPi nigdy nie otwieraj paczek xD

konto usunięte

0

@NaFazieHitman w 17 sporo hajsu na to straciłem ^^ teraz sbc robiłem i na Allanie, Navasie i Buquetsie wlecialo trochę monet :D

1

konto usunięte

0

@Transu96 co myślisz o tym?
https://iv.pl/image/34204a17-09ce-43ca-9865-77c3866d5690.Gt0Ypwe

https://iv.pl/image/81e547b6-c796-4ab2-8b0a-c43d4981b0c3.Gt0YQR7

Ewentualnie te 433 z Kovaciciem jako SPO, Ndombele i Lo Celso obok. Na skrzydłach Jota i Pepe.

0

@DaPi Ja mam coś takiego. Semedo i Bergwijn będą na 8 punktach zgrania, reszta na pełnym. Wijnalduma nie ma na rynku jeszcze przez zepsute widełki, przez to nie mam go jeszcze w składzie. Planuje też kupić Renato Sanchesa In-Forma, bo to będzie kot. Mam zamiar dać go na ŚPD w formacji 4-2-3-1 jako ten ze zrównoważonym atakiem w parze z De Jongiem/Wijnaldumem, tylko nie mam kompletnie pojęcia jak to połączyć, żeby było zgranie. W grze gram tak: Promes środkowy pomocnik ofensywny, Depay na środku ataku, Bergwijn lewe skrzydło, Lucas prawe.

https://zapodaj.net/fc3cbc1524d6c.jpg.html
Skład bez fifa pointsów, sam handel i SBC

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?