- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1027 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1027 Culés
1
Dwight i Jim :D Uwielbiam ten serial :>
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/10/1KVXMHonC7V0SkzcN76KKn8yt57Y3J6z.mp4
0
@IronSanHybrid obejrzałem kilka pierwszych odcinków i nie wiem czy mam to dalej kontynuować, dalej jest lepiej? xD
3
@ranger3120 Ten serial to kopalnia złota i dla mnie 10/10. Nie wiem co Ci napisać bo nie wiem czy ta konwencja po prostu Ci leży czy nie. Jak dla mnie wart oglądania do ostatniej minuty ostatniego odcinka :D Świetni aktorzy, kapitalne dialogi i brak zbędnych scen czy rozmów.
1
@ranger3120 jest specyficzne, dla niektorych złoto dla innych nie :D dla mnie zdecydowanie to pierwsze, choć dokument o sprzedawcach papieru nie może się wydawać fajny, to taki jest :D
0
@ronni37 to w pewnym sensie specyficzny humor tak samo jak np. w monty pythonie? xD
2
@IronSanHybrid Jak dla mnie najlepszy serial jaki oglądałem.
0
@ranger3120 Nie no bez przesady nie jest aż tak abstrakcyjny.
1
@ronni37 @Kubsoleon Zgadzam się z wami, ale wszystko to kwestia gustu i rozumiem, że komuś się może nie podobać :D
Uwielbiam tę akcję @ranger3120 też możesz obczaić bo nie ma spoilerów :D
1
@IronSanHybrid o boze, akcja z kotem mnie rozwala na łopatki xD
Przy okazji nie wiem czy kiedykolwiek probowales ogladac park and recreations, kręcony w ten sam sposob, tez jest dziwne ale mi przypadlo do gustu, skoro mamy wspolnego HP i The office, to tamto tez moze Ci sie spodoba :D noi tez nie wydaje sie ciekawy bo dokument o wydziale parkow w USA :D
0
@ranger3120 hmm no moze tak być :D czasami trzeba dać szanse dluzej niz pare odcinkow i moze sie czlowiek przekona :D
1
@ronni37 Nie widziałem tego, w wolnej chwili spojrzę :D
0
@ronni37 Obejrzałem pierwszy odcinek Parks and Recreation i muszę powiedzieć, że czuje się jakbym oglądał The Office, bardzo podobny klimat, nawet aktorka z The Office się pojawia czyli Rashida Jones. Główna bohaterka to chyba żeńska wersja Michaela Scott
a :D