La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1412 Culés

konto usunięte

4

FDJ kupiony w zeszłym sezonie aktualnie to też trochę rozczarowanie. Dobre występy można policzyć na palcach jednej ręki. Mam nadzieję że chłopak się ogarnie,bo aktualnie nawet wyszydzany Busi jest lepszy.

1

@Barca1992 Co mnie napawa optymizmem to jego profesjonalne podejście. Rola defensywnego pomocnika jest bardzo odpowiedzialna, myślę że od Busiego się jeszcze sporo nauczy ^^

4

@Mario96w Szkoda, że u Griezmanna nie jest oceniane profesjonalne podejście a sytuacja jest niemal 1 do 1 :D

0

@Bykunn We Frienkim pokładam większe nadzieję bo jest jeszcze młody i sporo nauki przed nim ^^

0

@Bykunn jednak de Jong miał dużo wiecej dobrych występów niż Griezmann

0

@thcmenel420 no nie powiedziałbym. Francuz przynajmniej miał jakieś tam liczby, zdobył wiele bardzo ważnych bramek. A Frenkie? Raczej nie jest Iniestą być ogromną wartością dodaną nawet bez liczb. Druga część sezonu w wykonaniu Holendra była po prostu słaba. I nie pamiętam zbyt wielu spotkań po których można było to chwalić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?