La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1679 Culés

6

no to co Liverpool tak słaby bo przegrał 7:2:)

wg La Rambli jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz:)

nie zagraliśmy wczoraj mega ale jest oki, mogliśmy to wygrać i szkoda setki trincaio i griezmanna ale zespół jest w budowie i trzeba patrzeć aż z miesiąca na miesiac będzie coraz lepiej

czekam aż dest i pijanić zawitają w onca da gala

0

@lucca87 Nie oglądałem 2 połowy jak było? Bo niektórzy chyba przesadzają

0

@lucca87 Az usmiech na twarzy mam, gdy widze przegrana Live i United. :)

Tylko Barca i Arsenal.

0

@Wilczeq
ja widzialem duże skróty, po nich nie wygladało to źle, a to co pisze la rambla brałbym z przymrużeniem oka

1

@Rewolucja123
united mi jest obojetne, liverpool mnie wkurza bo ma pyszałkowatych kibiców w dużej ilości

u mnie tylko Barcelona i Ajax:)

a sedno jest takie że nie można ocenić zespołu po jednym meczu- nawet jeśli był to mega wpierdol, no chyba ze to regularne bęcki, ale liverpool pewnie i tak bedzie mocny w tym seoznie, ale widać że nie taki diabeł straszny i po porażkach bayernu i liverpoolu i to wysokich widać ze każdego można ukuć w tym sezonie przynajmniej w obecnej formie zespołów

ja bym jeszcze nie wyrokował kto będzie się bił o LM w tym sezonie ale grono szerokich kandydatów pewnie takie jak zawsze - barca, real, atletico, bayern, city, liverpool, psg, juve


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?