La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

0

Real rok temu zaliczyl dwie wyjazdowe porazki z Levante i Betisem oraz chyba zlapali remis z Valladolid a teraz maja komplet pkt z tych spotkan

1

@mekston no i co ? Wygrajmy ligę dzięki zdobywaniu punktów, a nie traceniu ich przez białych.

0

@mekston Stracą z kimś innym :)

0

@mekston No i co? Grają słabo jak nie wiem, ale Levante jest pierwsze do spadku

0

@Janas11224 nie da sie zdobyc max pkt. Teoretycznie da ale jednak dyspozycja rywala tez ma znaczenie i to na jaki pulap trzeba sie wzniesc - czy 90 pkt da tytul (a to juz pokazny bilans) czy moze wiecej?

konto usunięte

0

@mekston my tracilismy pkt z Villarealem i Celtą w poprzednim sezonie a teraz mamy komplet pkt i to bez straty gola, sezon sezonowi nie równy i taki Real może tracić punkty z Sevillą czy niedługo z nami :P

0

@wroclawianin89 mna pewno tam ale od covid maja kapitalna passe ligowa. W tym sezonie po 3 wyjazdowych meczach maja juz 10 pkt

0

@Explode u siebie z Villareal wygralismy 2-1 a wyjazd to byl najlepszyc mecz za Setiena i tez wygrana. Po prostu Real dobrze rozpoczal sezon.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?