- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1239 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1239 Culés
9
Taka mnie naszła refleksja, jeszcze w maju byliśmy klubem ze średnią wieku 30, a teraz mamy przesyt młodzieży. Dest, Fati, Trincao, Pedri, Dembele, De Jong, Coutinho, Lenglet, Araujo... Mamy młodzież najlepszą w całej Europie i dobrego trenera, który wie jak tym kierować. I to wszystko w niecałe pół roku :) jeszcze nas czeka zmiana zarządu, fajnie w końcu cieszyć się z wyników klubu pod każdym względem, od gry aż po organizację.
22
@kuz Coutinho to już nie młodzież, on ma 28 lat. Ale masz rację, z klubu emeryta i rencisty staliśmy się azylem dla "juniora". Nie liczę na to, że wszyscy wskoczą na największy poziom, ale trzeba przyznać, że kadra wygląda bardzo ciekawie i konkurencyjnie. Ważne jest też to, że ci młodzi to mogą biegać biegać i jeszcze raz biegać, a dynamika i motoryka to aspekty, których na pewno brakowało Barcie ostatnich 2 lat
3
@kuz Myślę że tak na prawdę pomimo tej całej sytuacji z zarządem, Messim itp to możemy okienko uznać za mega udane tak na prawdę. Pedri, Trincao, Dest.... a może jeszcze jakaś niespodzianka na koniec okienka?
0
@kuz Lenglet rocznik 95, De Jong i Dembele 97, to już nie młodzież.
0
@Prezes_sycylijczyk ja jestem 92 i czuję się młodo xd