La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1199 Culés

1

Przypominam że kiedys z Barcy odszedł David Villa też do Atletico i też strzelał wtedy przyszedł Suarez i było super. Pewien etap musi się zakończyć żeby inny mógł się zacząć. Jeszcze miesiąc 1 tyg temu wszyscy pisali Suarez out a dzis że szkoda że odszedł. Masakra

0

@Swistus172 Idioci tak pisali. Ciekawi mnie tylko, kto tym razem będzie tym nowym etapem, Griezmann, czy może Braithwaite przeżyje pierwszą młodość?

1

@Bzyczekk nie mamy w drużynie typowego kilera do bramek ale to nie znaczy że nie będziemy strzelać bo ma kto strzelać Griezman Messi Coutinho na którego w tym sezonie bardzo liczę dembele jeśli kontuzje go ominą moim zdaniem będzie jednym z najlepszych w naszej drużynie do tego Fati Trincao. Czuję że ktoś jeszcze przyjdzie, wydaje mi się że bedzie to Depay nie jest to typowa 9 ale bramki potrafi strzelać. Kiedyś Hiszpania grała bez typowej 9 i wygrała Mistrzostwo Świata

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?