- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1586 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1586 Culés
5
Wiem, ze absolutnie nikogo nie interesuja zgony na koronawirusa tylko kazdy jest zafascynowany iloscia zakazen, ale i tak pozwole sobie wrzucic kolejna statystyke;
82-M,62-M, 77-K, 75-M, 94-K, 93-M, 53-M, 66-K, 86-M, 74-M, 63-K, 81-K, 89-K, 73-M, 80-M, 38-K, 81-M, 88-M, 69-M, 99-K, 66-M, 69-M, 68-M, 85-M, 62-K, 87-M, 95-K, 67-M, 92-K, 90-K, 74-M i 81-K. Większość osób miała choroby współistniejące.
Średnia dlugosc zycia w Polsce- 77lat.
Średnia wieku zmarlych na koronawirusa w Polsce - 72lata
4
@ObywatelPL wszyscy umrzemy
2
@ObywatelPL średnia ich wieku to bodajże 76,6 lat.
5
@ObywatelPL no i co tą średnią wieku próbujesz przekazać? Że 70+ to już tylko do piachu?
0
@PatrychoO To tylko sugestia...
1
@ObywatelPL Foliarz.
I co, moze ziemia jest plaska?
Ja to maseczke nawet na dupe ubieram bo odbyt jest bardzo wrazliwy...
;]
3
@ObywatelPL Zdradzę Ci pewną ciekawostkę - zdecydowana większość osób które umierają na jakąś chorobę, ma przy tym choroby współistniejące. Jeszcze jedna prywatna ciekawostka, mój kuzyn w wieku 18lat zginął na motocyklu i wiesz co? też miał poważne choroby współistniejące serca...
Nagle przy covid ludzie są zaskoczeni, że rzadko kto umiera z danego powodu bez dodatkowych czynników
0
@PatrychoOpewnie próbuje przekazać, ze warto izolować starszych, ułatwiać im dostęp do leków itd, jeśli pojawi się też na covid i wyrażą ochotę zrefundować im go, a nie na siłę uniemożliwiać życie 20/30/40 letnim ludziom :)
1
@PatrychoO A czytac umiesz? Napisalem gdzies ze nadaja sie do piachu czy po prostu podaje zwykla statystyke? Jak zwykle ludzie probuja doszukac sie jakich idiotycznych rzeczy.
0
@ObywatelPL
Coraz więcej covidowych nitek prowadzi do... ZUS-u ;)