- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1530 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
9
5 spotkań w 16 dni no to nieźle. (Oczywiście jeżeli będziemy przechodzić do kolejnych... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Zoker
17
Dobrze, że Anka ma wsparcie, bo też nie wiem co zrobiłbym w tak trudnej... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
EzioAuditoreDF
2
Nie rozumiem fenomenu Haalanda. Czy według Was jest technicznie jakiś gorszy piłkarz od niego?... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1530 Culés
1
Ciekawostka. Wiedzieliście, że Suarez ma lepszy współczynnik bramek+asyst na mecz w rozgrywkach klubowych od Cristiano Ronaldo. Sprawdzane na transfermarkcie było.
0
@Anonymus0608 a współczynnik pucharów?
0
@horang Ronaldo zdobywa puchar średnio co 27 spotkań, Suarez średnio co 36 spotkań
1
@Anonymus0608 Nic dziwnego, Ronaldo w pierwszych 200 meczach klubowych miał 41 asyst i 47 goli. Lepsze staty wycisnął nawet Rashford :D
0
@Anonymus0608 dziękuję. Nic więcej do dodania..
0
@APRA Ronaldo w pierwszych 200+ meczach byl klasycznym skrzydlowym w starym stylu, wiec dziwne zeby w lidze angielskiej tlukl 20 goli na sezon.
Dopiero pozniej dostal wieksza swobode w poruszaniu sie. Bez sensu porownania z typowymi napastnikami, a juz porownywanie kogokolwiek poza Messim z Ronaldo to obraza dla CR’a. Nikt poza ta dwojka nie jest na tym samym poziomie.