- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1463 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1463 Culés
24
Witam,jeśli masz dosyć pseudo trenerów personalnych,którzy tylko wyciągają od ciebie kasę,za diety i ćwiczenia kopiuj wklej i chcesz zmienić swoje ciało pod okiem prawdziwego fachowca,to dobrze trafiłeś.Ja jestem Dominik i mam duże doświadczenie.Jestem 3 krotnym zdobywcą tytułu Mr.Sucholes,do tego dołożyłem 2 tytuły Andrzej Classic i 6 zwycięstw w zawodach Ciechocinek Pro.Cena za miesiąc współpracy ze mną to zaledwie 25 żubrów.Dieta?Jeśli twoje zapotrzebowanie na dzień wynosi powiedzmy 400g węglowodanów i 160g białka,to musisz jeść serek wiejski, ryż,mięso itp? Oczywiście, że nie! Przy 8 piwach osiągniesz już jakieś 120g węgli,w 100 gramach pizzy mamy jakieś 33g węglowodanów + 11 g białka,dieta może być przyjemna.Na pokazanie,że znam się na rzeczy zdjęcia,jedno moje,tuż przed startem w zawodach Mr.Sucholes,drugie to zdjęcia dwóch moich podopiecznych Jarka i Krzyśka, którzy przeszli spektakularne metamorfozy.Chcesz zmienić swoje ciało?Zacznij od dziś,tylko do 30 września promocja dla par żyjących w konkubinacie,2% zniżki.
https://ibb.co/k6hyYVm
https://ibb.co/7vhm1pp
11
@dominik127pl Bardzo ładna rzeźba Domi
7
@dominik127pl Dominik u Ciebie to jeszcze widać oponkę trochę się zapuściłeś ;D ale to drobne niedociągnięcia i zapewne 3-4 treningi + dieta i będzie cacy. Natomiast Jarek i Krzychu u bracie widać, że w tańcu się nie pier****sz i ostro jedziesz z chłopakami i efekty widać od razu. Kurcze szkoda bo nie jestem w konkubinacie a zniżka kusi jak nie wiem co.
0
@dominik127pl kiedyś miałeś lepszy brzuch