La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 995 Culés

2

Tak więc zverev ma autostradę do wygrania w 3 szybkich setach. Z drugiej strony nie pamietam kiedy widziałem ostatnio tak nudny i jednostronny finał wielkiego szlema Panów. Chyba to był pojedynek nadal-Anderson w US Open.
Edit. Jednak jest trochę więcej nadziei na ciekawsze widowisko

0

@budel17 Djokovic vs Nadal AO 2019

0

@budel17 rok temu Nadal wygrał dwa sety z Medvedevem i wydawało się, że skończy się w 3, a była gra w 5 i zrobił się epicki finał.

Było trochę tych jednostronnych finałów - przede wszystkim miażdżenie rywali przez Nadala na mączce (właściwie co roku, ostatnio Thiem wydarł wprawdzie seta ale potem dostał w dwóch kolejnych 6-1, 6-1, finały w US Open - 2018, 2017, 2014. czy też AO 2019, gdzie Novak nie dał żadnych szans Nadalowi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?