La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

konto usunięte

1

SUKCES! Na "Pętlę" Patryka Vegi poszło do kin ponad trzy razy więcej osób, niż na "Tenet" Christophera Nolana. Doceniamy polską sztukę filmową!

konto usunięte

3

@Agent005 czyli około 5 osób?

2

@Agent005 Ludzie w trakcie seansu wychodzili gdy bylam :P. Typowy Vega masa zalosnych scen sexu.

konto usunięte

0

@Lamora 178 360 osób dokładnie :D

konto usunięte

1

@AnnaMarianna Bo Ci ludzie są żałośni - każdy z jego ostatnich filmów jest prawie taki sam, jakby miał jeden schemat, są często mało sensowne i naciągane, a ludzie dalej przychodzą to oglądać.

konto usunięte

2

@Agent005 Vega to fenomen społeczny.

2

@Agent005 Zgadzam sie i nie mam nic na swoje usprawiedliwienie ;P...

konto usunięte

0

@tristan87 Podobnie jak kiedyś Adam Małysz... Z tym tylko, że akurat on na to zasłużył, a Vega to szkoda słów.

konto usunięte

0

@AnnaMarianna Miałem oczywiście na myśli przede wszystkim te osoby, które przychodzą po raz dziesiąty na jego film, a potem uciekają z kina ;)

2

@Agent005 Ile bym dal by zobaczyc cos takiego klimatycznego jak pierwszy Pitbull. Chyba nie jest to do powtorzenia - tam zagralo wszystko, a muzyka to wisienka.

konto usunięte

0

@Colon No wtedy to jakby to był inny Vega, teraz tylko marketing i same bzdury w nowych filmach... No chyba, że faktycznie ktoś go podmienił :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?