La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1237 Culés

#Tiki-taka

Louis van Gaal: Depay jest ciekawym piłkarzem, szczególnie kiedy ma wolność w grze. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że w Barcelonie musiałby dostosować się do nowej kultury i drużyny. Pierwszy sezon zawsze jest najtrudniejszy. Spójrzcie na De Ligta i De Jonga. Depay ma talent, ale nie jest Messim ani Cristiano. Koeman? To dobry trener, jest byłym zawodnikiem Barçy, co działa na jego korzyść. Nie będzie miał łatwo, bo nie wiadomo, jak rozwiązany zostanie problem z Messim. [AS]

0

To oczywista oczywistosc, ale trener musi miec wizje skladu wykraczaja poza ramy kibica zza ekranu tv. Czesto jest tak, ze widzimy dobrego gracza - wstawiamy go bez konteksut do Barcy i wierzymy, ze tu tez sie bedzie tak samo dobry, a czesto bywa, ze tak nie jest o czym wspomina LvG. Podobnie jest z graczami , ktorzy dopiero sie ksztaltuja - tu swietny jest Bielsa,
Trener musi widziec wiecej, chociaz wrozbita na pewno nie jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?