- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1458 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1458 Culés
9
Czy tylko dla mnie F1 jest strasznie nudne i przereklamowane ?
4
@SiSenior Dla niektórych futbol jest nudny, więc no.. Zależy od osoby. Dla mnie F1 to idealne show do drzemki w Niedziele xD
1
@SiSenior dzisiaj nie jest nudno ale zdarzają często nudne wyścigi
7
@SiSenior Obecnie nawet częściowo mogę się z tym zgodzić. Stan F1 jest fatalny. Ale generalnie jest bardzo fajnym, emocjonującym sportem
3
@SiSenior Osobiście wolę w sufit popatrzeć niż oglądać F1, ale jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki :D
0
@Bykunn za małolata i Kubicy też oglądałem aczkolwiek teraz nie wytrzymuje dłużej niż 5 min.
Gusta i guściki.
1
@SiSenior Dla mnie również, ale to zazwyczaj bierze się z braku "wkręcenia" się, czyli im dłużej człowiek się czyimś interesuje i poznaje coraz to więcej tajników tym większa zajawka. Na przyklad miałem tak ze snookerem, nie byłem w stanie zrozumieć jak można to oglądać, a teraz zaczynam być nałogowcem :P
0
@SiSenior Dla mnie to F1 jest przede wszystkim nie uczciwym sportem i przez to w ogóle mnie to nie interesuje, bo jaki to wyznacznik kierowcy skoro o zwycięzcy decyduje to jakim kto autem jeździ a nie jak kto prowadzi? Wiem też że wiele osób traktuje F1 jako rywalizacje zespołów a nie kierwców (mimo że to i tak kierowcy nie wiadomo dlaczego są na piedestale?), jednak z tego co wiem, mogę się mylić to w zespołach najważniejsze decyzje, zmiany konstrukcyjne zachodzą między sezonami, w takim razie cały sezon nie ma emocji, bo już po pierwszych 3 wyścigach wiesz że ten bolid jest najlepszy, a ten najgorszy.