La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

5

Ehh liczyłem że jednak odejdzie i w końcu zobaczy się radosny futbol w Barcelonie. No nic jeszcze rok się trzeba przemęczyć

7

@Cvzx akurat Messi pokazuje radosny futbol, niebywałe passy, piękne bramki. (wiele z niczego, zza pola karnego, z rzutów wolnych, po indywidualnych akcjach)

3

@Cvzx no proste odszedłby, i by była giga frajda, ty to wiesz co dobre!

5

@Cvzx Tak, dalej sobie wmawiajcie, że Leo nie pozwala grać innym piłkarzom i że w sumie każdy przecież by takie statystyki uzbierał. Gość ciągnie naszą grę od kilku sezonów, a tu niektórzy samych siebie przekonali, że to jego wina, ze reszta zawodników grała słabo. Jakoś jak taki Puig czy Fati wchodzili z checiami do gry, to Leo wręcz ich szukał podaniami i sam przy tym wyglądał dużo lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?