La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1108 Culés

0

Do wszystkich jarających się Thiago: on gra tak dobrze od 2 miesięcy, wcześniej nawet jak był zdrowy to grał kiepsko :)

0

@Nieznajomy Dokładnie, dlatego grał w podstawie Bayernu i teraz interesuje się nim Liverpool. Ogólnie kiepski...

0

@PatrykBarca w tym sezonie w Bundeslidze 3 gole, 0 asyst. To nie są statystki pomocnika po wielkim sezonie. Wystrzelił po pandemii, przed nią wcale nie błyszczał. Nie mówię, że jest kiepski, ale nie róbmy z niego Iniesty, to nie jest piłkarz ktory jest w stanie utrzymać świetna formę przez cały rok.

0

@Nieznajomy Akurat Iniesta miał bardzo podobna statystykę asyst. I właśnie to jest między nimi wielkie podobienstwo. Obaj z wielkim wpływem na grę A nie koniecznie liczbami. Było to widać dzisiaj gdy Thiago był najlepszy w środku pola z obu ekip.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?