- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
18
Pomyśleć, że te psiary piszą te komenty na poważnie, do Choroszczyhttps://twitter.com/sknerus_/... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
mrboom
10
A Wy co, w robocie? Robicie na tego nieroba prywaciarza? Nawet mi Was nie żal... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Filipem
6
No to zacieramy rączki, ale ta maszyna będzie chodziła, Rapha, Yamal, Vini, Gordon,... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
6
Przydałby się jakiś lek zmieniający Rzecznika Praw Dziecka.
9
@Chakalaka "Publikacja opisuje śledztwo dziennikarskie, za sprawą którego ujawniono proceder nielegalnej sprzedaży farmaceutyków wśród dzieci. [...] Na opisanych w artykule stronach internetowych miały pojawiać się również informacje o nagich zdjęciach dzieci."
Szakuś Ty jesteś mocno zakręcony jeśli przeczytałeś ten artykuł i negujesz działania Rzecznika Praw Dziecka :)
2
@ToWinaSedziego dokładnie xD @Chakalaka co w tym artykule jest takiego, że jak zwykle obrażasz obrażasz kogoś w tym wypadku Rzecznika Praw Dziecka?
3
@ToWinaSedziego nie to poprostu stan jego umysłu...
2
@ToWinaSedziego on tak musi gadać , plują mu w twarz a on mówi że deszcz pada . Typowy przedstawiciel zaślepionego fanatyka jednej z partii politycznych
3
@Ls0811 Najlepsze jest to, że cały dzień spamuje, ale teraz jak ma się merytorycznie obronić to cichutko siedzi :D