La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 889 Culés

2

Tego pytania jeszcze tu nie widziałem więc zapytam, gra tu ktos w plemiona? :D

1

@TR3YWAY Już na szczęście nie :D 1.5 roku życia na to przepieprzyłem a może i ze 2 :D

0

@Bykunn Ja to grałem za dzieciaka jakos 10 lat temu albo więcej a teraz od jakichś dwóch miesięcy pykam, fajna gierka :D

0

@TR3YWAY Kuurła kiedyś się grało, ale najwięcej czasu straciłem na Gladiatusa z tych przeglądarkowych :P

0

@TR3YWAY Ogólnie do Plemion pochodziłem chyba z 4 razy. Pierwszy raz to z 13 lat temu, bodaj 18 świat. Miałem już trochę wiosek, zaczynało to jakoś wyglądać. To kurna będąc w kafejce internetowej zapomniałem się wylogować ze swojego konta i ktoś życzliwy rozesłał moje wojo na okoliczne wsie. Potem wracam do domu i tak patrzę WTF, cała masa ataków na moje twierdze idzie. Na nic się zdała pomoc plemienia, skoro wróg był bliżej xD

Następne podejścia to były jakoś z 4-8 lat temu, też trochę powojowałem, ale nie do tego stopnia. Nie miałem już potem sił na to, bo tam bez Premium, asystenta farmera i innych dupereli ciężko to było cały czas ogarniać i się tylko denerwowałem. Póki co nie zamierzam się tam z powrotem pchać, ale czas pokaże.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?