La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

8

Szczerze to jest mi przykro, jak Messi zachowuje się w stosunku do klubu, który dał mu tak wiele i do kibiców, którzy zawsze go wspierali czy było źle czy dobrze. Jeśli nad odejściem z klubu zastanawiał się od jakiegoś czasu to mógł to zrobić jak Xavi czy Iniesta, którzy to pół roku wcześniej poinformowali o swoich planach, a nie z dnia na dzień po przegranej z Bayernem, a przecież od dawna wiedział jak sytuacja jest w klubu. Do tego teraz nie stawia się na badania czy to na treningi i do tego jeszcze nie wydaje żadnego oświadczenia, pokazując tym samym, że kibiców którzy w niego są(byli) zapatrzeni jak w obrazek ma głęboko w czterech literach. Szkoda bo moim zdaniem tak nie powinien zachowywać się KAPITAN...

p.s. Na Neymara przez takie zachowanie wylewało się wiadro pomyj, a przecież to on podobno był najemnikiem, a nie Messi...

3

@heniek168 Messi, jakby nawet zabił człowieka to byłby broniony przez rzeszę swoich fanów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?