La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

konto usunięte

5

Szybko pierwsze El Clasico, bo już w 7. kolejce, a zaczynamy grać od 3., czyli tak naprawdę 4 mecze i już potyczka z Realem.

Te 4 mecze zagramy z:
3. kolejka - Villarreal (dom)
4. kolejka - Celta Vigo (wyjazd)
5. kolejka - Sevilla (dom)
6. kolejka - Getafe (wyjazd)

Trudny początek się zapowiada, patrząc na sam terminarz, a do tego, obecna sytuacja w Barcelonie nie napawa optymizmem, delikatnie mówiąc...

Jakby ktoś chciał cały terminarz, to tutaj - https://cdn1.sefutbol.com/sites/default/files/pdf/cal_1_div_20_21.pdf

0

@BaroPodertos Jeszcze Bilbao w drugiej kolejce ciężki mecz

konto usunięte

0

@Mamrotek22 Pierwsze dwie kolejki mamy przełożone.

0

@pawelfcb2010 A czemu są przełożone?

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 Zespoły, które grały w LM i LE oraz Elche, które awansowało po barażach mają przełożone pierwsze mecze że względu na późniejsze zakończenie poprzedniego sezonu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?