- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 731 Culés
Gorące dyskusje
macio_944
23
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Sysia11
6
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Zoker
11
Nie ma jednego oczywistego kandydata do wygrania ZP, ale przyznanie tej nagrody Rodriemu to będzie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 731 Culés
4
Jest mi przykro... tak po prostu po ludzku mi przykro... kiedyś mój ulubiony piłkarz,mój idol a teraz się po prostu zawiodłem. O Bartomeu i spółce nawet nie będę się wypowiadał bo to po części ich wina...Najbardziej jednak boli to,że nie potrafi stanąć i wprost powiedzieć,ze chce odejść i tyle. Tak po prostu,do kibiców żeby okazac im szacunek i podziękować za wsparcie jakie on otrzymywał w każdym meczu.Nie tak wyobrażałem sobie jego koniec w Barcelonie ;(
0
@patrykzmc2000 myślę, że w odpowiednim czasie wyjaśni wszystko. Należy mu sie szacunek za wszystko co zrobił dla Klubu. Strzelam, że dla niego jest to dużo cięższa sytuacja niż dla Nas kibiców. Nie skreślajcie go dopóki nie znacie całej sytuacji z wszystkich stron... Cokolwiek zadecyduje, ja to zaakceptuję. Barca była przed Messim i będzie po nim, mimo wszysyko..
0
@sacherski Ja jestem kibicem Barcelony i tez jestem zdania,ze była przed i będzie po Messim. Szacunek mam ogromny do niego,tylko trochę z perspektywy kibica to jest po prostu ból widząc,ze chłop całe życie związany z Barceloną musi uciekać się do takich metod żeby po prostu odejść. Zrobił dla tego klubu więcej niż można było wymagać i za to trzeba z całego Serca podziękować,ale myślę,że kibice zrozumieliby i zaakceptowali jego odejście gdyby powiedział o tym wprost a nie toczył wojny z Bartomeu bo on nie toczy wojny z klubem,on ją toczy z Bartomeu. A człowiek się dowiaduje o tym wszystkim z mediów. To jest najsmutniejsze.
0
@patrykzmc2000 ja starałem się odciąć od tematu, mimo ciągłych pytań o Messiego ze strony mojego managera, który jest kibicem City... do wczoraj kiedy zobaczyłem filmik na tt o Messim i jego przygodzie z Barcą. Łezka w oku się zakręciła.. Gdy odchodził Ronaldinho myślałem, że Barca będzie miała duży problem, ale wyszło jak wyszło. Będzie ciekawie w przyszłym sezonie jeśli Messi odejdzie.