La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

3

Mój komentarz z Czerwca poprzedniego roku...

Ale ten sezon to będzie rzeźnia na tej La Rambli (i ogólnie) XD

Valverde to stracił aktualnie z 90% swoich obrońców i to się teraz rozkłada jakoś 95-5 przeciw Ernesto, po każdym gorszy meczu będzie jechany równo, nawet nie chce sobie wyobrażać co będzie jak on się w LM zbłaźni znowu... przecież tu będzie organizowany jakiś FCBarca.com trip z taczką do Barcelony.

Dalej- Rakitić z Busquetsem jechani za każdym razem gdy będa grali razem

Zarząd- zakładajać ze poza Griezmannem nie będzie zadnych konkretów w transferach, na co na ten moment się zapowiada, to będzie kolejny element do jechania (żeby nie mówić gorszego słowa na J)

Młodzi piłkarze sobie pewnie tym bardziej nie pograją, gdy na Valverde będzie ciążyć taka presja wyników i stylu- będzie stawiał na najlepszych według niego, co pewnie też się wiąże z brakiem rotacji- KOLEJNY poziom do jechanki XD

Redakcjo zróbmy tu jakiś znaczek "La Rambla 18+" na ten sezon bo tu będą głowy latały

AŻ TAKICH dymów to się zdecydowanie nie spodziewałem XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?