La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1386 Culés

1

Nie rozumiem jak co niektórzy mogą bronić Messiego w tym momencie.
Sezon się zakończył słabo ale mamy nowego trenera, nowa wizję.
Jedyne czego teraz potrzebujemy to spokój.
To powinien być moment jak wchodzimy na stronę i patrzymy kogo kupimy A nie rozwaloby cały pomysł bo on ucieka.
Koleś wyraźnie nie ma jaj niestety. Odeszedlby za rok jak wszystko się uspokoi. Dogadamy się co do klazuli z klubem odpowiednio wcześniej aby np. Było 150 mln EUR aby klub jeszcze zarobił na nim skoro niby tak kocha klub. Powinien odchodzić w glorii chwały po w miarę dobrym sezonie. Z magicznym pożegnanie jak odp, Xavi czy Iniesta.
No cóż. Mimo wszystkoja się nie mogę doczekać sezonu bo może to wreszcie katharsis dla Barcelony bedzie:) mu lepszemu kolejnej dziesięcioleciu:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?