La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

6

Czyli tak: Messi zostanie, Barto out co się równa Koeman out. Leśne dziadki zostają, bo nie ma kto rewolucji przeprowadzić. Do wyborów klubem rzadzi wiceprezydent. Wybory w połowie sezonu, przychodzi np Font, czyli Xavi w połowie sezonu trenerem.... Przecież to jest tragiczny cyrk. Od razu mówię, uważam że Bartomeu powinien odejść, ale czas na to był, teraz po ptakach. Lepiej poczekać już do wyborów i budować wszystko na spokojnie. Jeżeli okaże się że ekipa z Messim na czele obali prezydenta, to klub nie powinien się nazywać FC Barcelona tylko FC Messi. Wg mnie najważniejszy jest klub. A piłkarze przez kilka ostatnich lat w lidze mistrzów pokazali, jak bardzo im zależy... Dlatego wg mnie albo grubo albo wcale. Albo wywalić dziadków, albo nadal trzymać stara ekipę i mówić, że nic się nie stało

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?