- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 631 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
144
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Safrani
47
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
MoralnyKarzel
1
Słucham studia po meczu i aż mi się coś skręca w środku, aż mi uszy więdną.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 631 Culés
1
A ja się facetowi nie dziwię, jeśli to prawda. To tylko człowiek. Ponadto prawdopodobnie introwertyk. Być może chce to zrobić dla swojego zdrowia psychicznego. Ile można wytrzymywać wieczne najeżdżanie z każdej strony? Każdy blamaż sprowadzało się ostatecznie do winy Messiego, bo akurat tym razem nie uratował kolejny raz tylka klubowi. Zarząd zamiast zbudować drużynę z Messim postanowił dociążyć mu do granic możliwości i okazało się, że nawet on nie daje rady.
Być może kapitanem dobrym nie jest, ale tyle ile zrobił dla Barcy to poziom, którym może się pochwalić jeszcze Cruyff i wymaga to szacunku. Niestety, ale w pewnym momencie zaczęto wymagać od Messiego za dużo.
0
@VirtuoZ Większość najeżdzania i tak do piłkarzy się dociera. Dochodzą do nich tylko bezpośrednie ataki kibiców. Inaczej by ocipieli.