La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1411 Culés

3

Świetny mecz Marquinhosa - facet zasuwał aż miło, czyścił bardzo ładnie z tyłu, nie raz się pokazywał z przodu - bardzo dobry ćwierćfinał i półfinał również, cichy bohater PSG.
Po stronie Bayernu bardzo dobry Manuel Neuer, kapitalny mecz - w pewnym momencie byłem przekonany, że co by PSG nie wypracowało to chłop i tak to obroni.
Ale równie świetny Thiago - fantastyczny turniej i sam finał, Bayern na pewno odczuje jego brak w następnym sezonie, w takiej formie chłopak może być nie do zastąpienia. Bardzo dobry Goretzka, był wszędzie w każdym z tych meczów, wygrywał bez problemu pojedynki z każdym innym pomocnikiem, czy to z Vidalem, Busquetsem, Paredesem, Aourarem, Herrerą czy nawet z Verattim na zmęczeniu. Obrona i atak Bayernu odegrali na pewno dużo mniejszą rolę niż bramkarz i dwóch najważniejszych pomocników.

Brawo dla Bayernu, byli pewnym siebie kolektywem, z wieloma wadami ale zawsze mieli więcej argumentów niż rywal. Za 2 tygodnie zaczynamy kolejny sezon, oby bardziej udany dla Naszej Barcelony. VAMOS!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?