- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1447 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
24
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
12
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
22 odpowiedzi
Prorokk
0
@Karol145 i zawsze chodzisz w ciemno, nie sprawdzasz co to za knajpa nigdy ? Jakie mają menu i po... » Czytaj dalej
168 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1447 Culés
2
Angelino to tak się poprawił od czasu gry w City, że tak go chcecie? Jak widziałem jego mecze w Manchesterze to chłop grał gorzej w obronie niż Semedo.
1
@myscooter Ja chce Grimaldo.
0
@myscooter Ogólnie solidny. Ale Barcelona by go szybko zweryfikowala...
0
@myscooter Bardzo dobry sezon w Lipzegu rozegrał, a w dodatku w LM też grał bardzo fajnie.
1
@myscooter Cały czas wygląda jakby nie myślał na boisku, ale Nagelsmann nauczył go biegać tam gdzie ma biegać i wygląda bardzo dobrze. Problem w tym, że ustawienie Nagelsmanna jest bardzo specyficzne i praktycznie żadna jego gwiazda nie radzi sobie bez niego.
0
@myscooter Też tego nie rozumiem. Guardiola go po pół roku wysłał na wypożyczenie, a przecież City na lewej obronie ma wiecznie kontuzjowanego Mendiego, który nawet jeśli jest zdrowy to raczej zawodzi + Zinchenko, który też miał problemy zdrowotne, a w LM Pep wolał wystawić na LO Cancelo.
Więc jeżeli City chce Angelino puścić za 30mln to coś musi być nie tak. :)