La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

2

Co to za moda na Desta ostatnio? W ogóle widzieliście jego grę czy cała LR leci na hype? Bo jeśli ktoś ostatni raz Ajax oglądał w meczu ze Spurs a Desta na YT to faktycznie ma to sens, jeśli natomiast ktoś oglądał Desta kilka razy podczas meczu to wie że to nie jest zawodnik na Barcelone. Ma genialną technikę i zmysł do gry kombinacyjnej to fakt, ale ma też ogromne braki. Szczególnie szybkościowe i w grze obronnej, chłopak gubi krycie, a skrzydłowi z Eredivisie (którzy zazwyczaj są typowymi sprinterami) odjeżdżają niestety młodemu. Ponoć głównie przez te braki Bayern odrzucił ten transfer (linia obrony ustawiona bardzo wysoko wymusza posiadanie bardzo szybkich obrońców na co Bayern stawia). No ale fakt, ktoś tam kiedyś go pochwalił, ma mniej niż 20 lat więc brać :D a później płacz, bo gość jest wolniejszy od Roberto i gubi krycie gorzej niż Semedo, no ale w ofensywie macha nóżkami jak młody Alves.

konto usunięte

0

@messi564 nieważne kto przyjdzie, najważniejsze jest to żeby raz na zawsze pozbyć się Semedo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?