- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 910 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 910 Culés
1
Fajny meczyk był ten MU - Sevilla. Bono super zawody, uratowal niejednokrotnie zespół. Fajnie i pewnie wychodzi w pojedynkach 1 na 1 i jak najszerzej rzuca się ciałem, żeby bronić strzały. United przez 15 minut drugiej połowy na dobra sprawę mogl zdobyć te 2-3 bramki, ale No genialny występ bramkarza zespołu z Sewilli uniemożliwił to „zjednoczonym”.
Tez nie rozumiem pretensji Bruno do Lindelofa. Szwed mogl zachować się lepiej w tej sytuacji i wcześniej zorietnowac się gdzie dokładnie stoi de Jong, ale to Wan Bissaka stał za Holendrem i on cały czas widział co robi ten zawodnik, a gracz United postawił tylko krok w lewa stronę i stał jak słup soli. Nie doskoczył do rywala, ani mu nie przeszkodził. Pierwsza bramka Sevilli to tez przecież Suso miał tyle miejsca na skrzydle, ze to szok. Piłka po ziemi przeszła obok 4 graczy Manchesteru. Fajny mecz i cieszy awans Sevilli do finału! Widać, ze to są ich rozgrywki.
Vamos Sevilla!
0
@DaPi Banega też świetny poza tą jedną strata.