La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

2

Szkoda mi Setiena mimo wszystko.Wyglądał jak Scolari w 2014 taaki bezsilny.

8

@Arnold1234 A mi go nie szkoda. Spieprzył sprawę awansu Barcelonie B do Segunda nie pozwalając Puigowi i Fatiemu im pomóc, po czym sam w Lidze Mistrzów niemal w ogóle z nich nie korzysta. Te 20 minut dla Ansu z Bayernem to żart, bo była to jedynie druga zmiana z pięciu możliwych, a co on mógł pokazać z tak zbitymi ludźmi u boku mając już tak dużą stratę bramkową. Do tego te zmiany, łącznie z Napoli i Bayernem 4/10 oraz ta tragiczna mowa ciała, spuentowana przybiciem do krzyża.

konto usunięte

0

@Arnold1234 Jak prawie zawsze mi szkoda, kogoś komu dzieje się ''krzywda'' tak tego farmera to mi w ogóle nie szkoda. Zabrał Barcelonie B Puiga, Fatiego, nie wiem po co jak później siedzieli na ławce, jedynie ten drugi coś pograł. Cruffista jak z piz** gwóźdź i jeszcze te zmiany w 80 + minucie.. Ale czego się spodziewać od dziadka z demencją

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?