- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1136 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Nie wiem jak to się stało, że po 4 latach wojny ruscy mają w Polsce w sondażach prawie 8%. To... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
gumaz
4
https://x.com/DudekPL4/status/2065364735575351595no zapraszam do rozmowy.
16 odpowiedzi
MirusAmisz
12
Nie wiem jak Wy ale ja od zawsze byłem wielkim fanem reprezentacji Korei, tak... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1136 Culés
1
No tak, przecież każdy wie, że ten zarząd jest najgłupszy na świecie to nikt dobrej oferty nie złoży więc rozwiązywać kontrakt z takim Dembele co 100 mln euro kosztował. Niech oni już sobie idą.
4
@Uukasz_93 spokojnie, media będą karmić się teraz naszym kosztem. To są bzdury totalne.
0
@cules100pro Bzdury nie bzdury, ten zarząd ani kupować, ani sprzedawać nie potrafi. Więc jak nie odejdą za darmo to za pół darmo. Potem kolejna seria pomyłek i za rok w kasie zostaną tylko długi, a dalej będzie 3/4 kadry do wymiany.
1
@Uukasz_93 kokosów i tak nie wyciągniesz za takich zawodników jak Rakitić, Suarez czy Umtiti.
0
@cules100pro jasne i z tymi panami chętnie rozwiązałbym kontrakty. Jak dobrze pamiętam po kolejnych golach dla Bayernu tylko młodzi kopali w ławki a reszta spuściła łby dosyć tego frajerstw