La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1027 Culés

11

Bayern pokazał że można zdominować mecz i spokojnie go kontrolować bez żadnego defensywnego pomocnika w składzie. Ba, na dobrą sprawę na stoperze grał lewy obrońca, a na lewej obronie skrzydłowy. Pełna ofensywa, ale był też pełen pressing. Lewy rok młodszy od Messiego, śmieszy mnie to, że Messi może być zwolniony z pressingu bo Guardiola powiedział tak 7 lat temu. Tak się nie da, nie da się bronić w 10. Nie w takich meczach. Oczywiście to nie była jedyną przyczyna wczorajszej porażki. Ale albo ktoś się zorientuje i znajdzie miejsce Messiemu na boisku tak, żeby mógł brać udział w akcjach obronnych swojej drużyny, albo nie widzę tego. Nie da się grać dobrze w pressingu w 10. Skoro Ronaldo i Lewandowski mogą to robić to Messi i Suarez też.

0

@messi564 Messi i Suarez nie biegają, więc bronili wczoraj w 9

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?