La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1603 Culés

1

Serio co niektórzy myślą, że oni wywalą z klubu pół wczorajszego składu? No i co dalej wstawią juniorów z rezerw?
Prawda jest, że jesteśmy w ciemnej d****. Nie mamy kasy na transfery, a za tych dziadków których większość chciałaby się pozbyć to możemy dostać jakieś grosze. Zresztą nawet tego nie dostaniemy bo nikt za nich nie zapłaci wiedząc jaki kontrakt musieliby im zaproponować.
Dojdzie Trincao, dojdzie Pjanic i dalej będziemy to oglądać, w lidze i pucharze może powalczymy bo w Hiszpanii konkurencja też nie jest najsilniejsza. A w LM oklep jak co roku.
I tak powoli następuje degradacja Wielkiej Barcy z przed dekady.

Po tym co się wczoraj działo to Pique, Busquets, Vidal, Alba czy Suarez powinni już przejść na emeryturę, ale prawda jest taka, że pomimo ich beznadziejności to my nie mamy nikogo konkretnego w odwodzie. No jak w ostatnich latach zaniedbano kwestię wymiany pokoleniowej to jest dramat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?