La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1481 Culés

0

Najgorsze jest to że tu nie ma przyszłośći... Koniec przyszedł w najgorszym momencie, gdy Barcelony nie stać żeby coś tu odbudowywać. Gdy odchodził Neymar były pieniądze na totalna przebudowe i wszystko zostało rozrzucone. Teraz? Większość tej kadry musi odejść, praktycznie każdy powyżej 28 roku życia (poza Messim według mnie) i w sumie dobrze że przyjdzie Pjanic, to powinnien być jeden z niewielu tak doświadczonych piłkarzach w kadrze, a jednocześnie taki który nie doznał tego co obecni... Dalej? Co tu budować, nic większego nie kupimy... Mamy kilku fajnych młodych zadownikow ale postawienie w 100% teraz na Trincao, Ansu, Puiqa, Pedriego czy Araujo oznacza drastyczny spadek jakości, niestety, tak moglibyśmy wzmocnić skald ludźmi typu Sancho, Upamecano, Oyarzabal, Aouar- tak teraz musimy liczyć że pojawi się drugi Guardiola który sprawi że każdy z tych młodych chłopaków będzie świetnym graczem, inaczej czekaj nas chudsze lata niż wszyscy sobie wyobrażają

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?