La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1906 Culés

0

Co sądzicie o plażach dla naturystów? Mieliście okazję być na takiej plaży?

1

@justfootball nie bylem. Jestesmy tak mocno oddaleni od natury (nagosci). ze raczej zabawnie to wyglada - przynajmniej na fotach.

0

@justfootball byłem tam przez przypadek xD

1

@justfootball jak ktoś lubi latać z frendzlem na wierzchu to czemu nie :)

Ja nigdy na takiej nie byłem. Wolę w majtaskach bo nie mam jakiegoś super hiper zaganiacza i jako samiec pewnie czułbym skrępowanie przy większym konkurencie.

Zaznaczmy też, że na takie plaże nie uczęszczają tylko laureaci nagrody mis uniwers a również stare obwisłe raszple, które potrafią skutecznie przyćmić piękne wakacyjne widoczki.

Za granicą często się zdarza, że jakaś pani opala się z bimbałkami na wierzchu. Mimo wszystko nie zawsze jest to przyjemny widok. Panów na szczęście nigdy nie widziałem w całkowitym negliżu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?