La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1592 Culés

6

Awansowaliśmy z Napoli w całkiem niezłym stylu (a to nie było oczywiste, wielu z nas stawiało nawet na odpadnięcie), a tu cały czas rypanie, że Bayern to nas rozwalcuje, zniszczy, rozniesie etc. Kibic Barcy potrafi się cieszyć :)

0

@IronSanHybrid Z tym odpadnięciem z Napoli to raczej każdy śmieszkował tylko. Nie wierzę, że tyle osób myślało, że Napoli coś ugra w naszej świątyni.

0

@Homeopata8989 No ja nie byłem taki pewny awansu.

0

@IronSanHybrid ja tam już na spokojnie do tego podchodzę

Że Napoli przejdziemy byłem pewien, graliśmy na Camp Nou, dobry wynik z pierwszego meczu, nie mogło się nie udać

Z Bayernem będzie mega ciężko, ale może być fajny mecz, my możemy wygrać 3-0, ale i oni też, wszystko się może zdarzyć

Ale nawet jak przejdziemy Bayernem, to potem teoretycznie City, no to też ciężko piekielnie
Dlatego ja się na nic nie nastawiam, co ma być to będzie, jak przegrają to płakać nie będę, jak wygrają? Super, ale do całkowitego sukcesu jeszcze mega daleko

0

@mrboom Sam też nie nastawiam się nawet na awans z Bayernem, ale ten jeden mecz bez rewanżu to może być nasza szansa.

2

@IronSanHybrid oczywiście że tak, mówimy cały czas o Barcelonie, ale wszyscy wiedzą jak wygląda gra, jak Bayern sobie radzi, dlatego nie ma co się podniecać

Trzeba wierzyć, kibicować, ale zachować chłodna głowę ;)
Na pewno by bolało, jakbyśmy grali jak równy z równym i odpadli po jakiejś kontrowersji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?