La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1642 Culés

8

Dobra pany tak obiektywnie patrząc, pierwszą połowę zagraliśmy całkiem zajebiście i skutecznie nie ma o czym mówić. W drugiej Napoli nie miało wyjścia i musieli rzucić wszystkie siły do ataku. Mając kilku bramkową przewagę zdecydowaliśmy się oddać im inicjatywę i grać z kontry, problem w tym że za bardzo się rozluźniliśmy i pogubiliśmy się w wyjściu spod pressingu dlatego gra wyglądała jak wyglądała, natomiast trzeba pochwalić naszą grę w obronie (również oczywiście Stegena) bo chłopaki do samego końca biegali i nie pozwolili wbić choćby bramki kontaktowej.

Myślę że jesteśmy w stanie zagrać z Bayernem na takim samym poziomie co w pierwszej połowie i wbić conajmniej dwie bramki, później niech się dzieje wola nieba. Reasumując ogólnie nie wygląda to źle, ale jest wiele do poprawy

1

@Mario96w ja caly czas mysle ze to ktos z pary Barca Bayern wygra LM a ze patrze obiektywnie to stawiam na Bayern mimo ze zycze Barsie wkoncu tej LM

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?