La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

0

Siemanko mam pytanko - czy ilość wolnego miejsca na dysku wpływa na wydajność komputera?

konto usunięte

7

@Bovciek oczywiście.

konto usunięte

2

@Bovciek powiem ci, ze nawet duża ilość ikon na pulpicie spowalnia trochę odpalanie się kompa/windowsa, a jak masz mniej ramu to rym bardziej

konto usunięte

2

@DaPi dlatego ze ikony i wszystko co jest na pulpicie jest na partycji C(system) a tam ma być tylko system reszta na partycje D. Nie porozumieniem jest mieć tylko partycje tylko C.

Nie raz tez widzialem jak pulpit jest zaj... plikami.

1

@SHIBA Uf, bo ostatnio mój komputer po pobraniu kilku tytułów ostro spowolnił i szukałem problemu, dziękuje ślicznie.

konto usunięte

0

@Bovciek :) pozdrawiam

konto usunięte

1

@SHIBA No mój wujek trochę obeznany jest i kilka lat temu mi powiedział o tym, ze to wpływa na płynność systemu i kompa

1

@DaPi Akurat RAMu mam wystarczająco chyba (16 gb) natomiast na dysku pozostało 50 gb więc pomyślałem, że nie zaszkodzi zapytać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?