La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

3

Jutro kluczowe może być szybkie strzelenie bramki - wydaje mi się, że jak Bracelona dobrze wejdzie w mecz i powiedzmy w 15-20 minucie będą grać dość stanowczo, wysoko pressingiem i strzelą bramkę to Napoli po prostu mentalnie już ten mecz przegra.
Jeśli będziemy bić głową w mur to podejrzewam, że zacznie się 90% piłek w stronę Leo i Napoli wystarczy jedna jedyna kontra i jest po zawodach. Wierzę, że tym razem (byłby to pierwszy raz za Setiena?) chłopaki wyjdą naprawdę mega skupieni i pewni, że ten mecz jest nasz.
Dzisiaj oczywiście wyniki piękne, szczególnie że kupony na niezłe sumy weszły, a reszta nadal w grze, więc wieczór jak najbardziej udany, oby tylko jutro o tej samej godzinie humor dopisywał, bo ta Liga mistrzów będzie inna, będzie na pewno troszkę łatwiejsza dla zwycięzcy, ale jednak to ogromnie ważne trofeum - myślę, że po samym podejściu drużyny będzie jutro widać czy panowie chcą grać na 120% i powalczyć o wygraną czy wyjdą jak w każdym meczu za Setiena praktycznie bez jaj, bez pomysłu, bez błysku i oddadzą się meczowi nie mając nad nim zbyt wielkiej kontroli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?