La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1635 Culés

0

Kibice Realu muszą mieć mieszane uczucia co do Bale. Z jednej strony chłop poprowadził ich do tych zwycięstw w LM dając kilka ważnych bramek. Z drugiej strony jak się nie leczył na wcześniejszych etapach kariery to na późniejszym woli grać w golfa. A przecież to wciąż genialny piłkarz mogący pograć kilka lat na najwyższym poziomie.
Trochę mu się dziwie. Myślę, że opadł po prostu po tych wszystkich sukcesach w LM i stracił radość i chęć do gry. Mógłby spokojnie odejść za czapkę gruszek do takiego PSG czy United i wciąż być kluczowym zawodnikiem (Real chętnie z tych 40mln rocznie pensji by zrezygnował), ale chyba mu się nie chce, a że klub nic nie może zrobić bo Bale trenuje i na stawia się na treningach to trochę przykre. Facet gra sobie w golfa, żyje w ciepłej, słonecznej Hiszpanii i nawet grać nie musi - wystarczy, że trenuje. Wyższy level Januszowania na robocie :D

0

@messi564 Nie tyle co mu się nie chce grać, co woli robić na złość Zidanowi i zarządowi. Tam o grubszą akcję l chodzi :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?